Przy okazji zakupu nowej 125-ki Bartona jest szansa zdobycia kasku sygnowanego logiem marki Origine. Skąd ta marka u nas? Jest to zupełna nowość na polskim rynku, która zdobyła już uznanie i zaufanie Włochów na co dzień poruszających się wąskimi uliczkami, w pełnym słońcu na swoich jednośladach.

Ciekawą propozycją Origine jest linia Palio 2.0 charakteryzują się przede wszystkim wyjątkowym designem nawiązującym do wakacji all inclusive w słonecznej Italii. W barwnych skorupach zawarte jest wieloletnie doświadczenie, wiedza i nowoczesne technologie, których połączenie dało niesamowity efekt. Inżynierowie podczas projektowania kasku opierali się na licznych opiniach motocyklistów tak, aby maksymalnie zwiększyć komfort noszenia zachowując przy tym najwyższy poziom ochrony głowy podczas codziennego użytkowania. Mimo, że jest to kask otwarty posiada spore grono zwolenników za sprawą wyjątkowo długiej szyby zasłaniającej całą twarz. Jest ona odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania oraz posiada filtr anty UV. Kask przygotowany jest do jazdy w różnych warunkach dzięki zintegrowanej blendzie przeciwsłonecznej, wysuwanej jednym szybkim ruchem ręki oraz systemowi wentylacji zapewniającym pełen komfort nawet w upalny dzień.

Wszystkie kaski posiadają europejską homologację ECE 22-05 co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Aby utrzymać kask w czystości wyściółka jest zdejmowana i bez problemu można ją wyprać.

Model Palio 2.0 dla lepszego dopasowania występuje w pięciu rozmiarach: XS, S, M, L I XL.

Sugerowana cena 259 PLN

Kupując 125-tkę Bartona można go otrzymać za jedynie 1 złoty w ramach akcji Pakiet Startowy rejestrując zakup na stronie: http://barton-motors.pl/pakiet-startowy