Czy można znaleźć jeden kask, który sprawdzi się na asfalcie, szutrze, w lesie i na torze? Czy to w ogóle da się połączyć? Da się! I to z całkiem ciekawym skutkiem. Warto zwrócić uwagę na kaski typy dual sport/adventure. Łączą one w sobie bezpieczeństwo i komfort kasków integralnych z efektywną wentylacją kasków offroadowych.

Dłuższe wyprawy w pełnym komforcie

Miłośnicy dużych globtroterów takich jak Africa Twin czy BMW GS nie muszą już iść na kompromis wybierając pomiędzy bezpieczeństwem a wentylacją podczas dalekich podróży. Kask Just1 J34 Pro Tour posiada aż 10 otworów wentylacyjnych!  Zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła z kasku, także w bardzo upalne dni. Podczas jazdy off-roadowej można szybko wypiąć wizjer, a szerokie pole widzenia pozwala dopasować gogle motocrossowe. Dla większego komfortu z kasków terenowych zaczerpnięto także daszek do ochrony przed słońcem w upalne dni.

Hybryda kasku crossowego z integralnym

Mimo, że jest to kask, który swoją budową przypomina kask crossowy posiada wszystkie cechy kasków integralnych. Największą zaletą kasków typu dual jest wyciszenie. Jeśli ktoś jechał kiedyś w kasku enduro szybciej niż 80 km/h wie o czym mowa.  Kask posiada bezpieczne zapięcie DD i system ratunkowego wyjmowania poduszek policzkowych. Wnętrze kasku wykonane jest z oddychających, antybakteryjnych materiałów, które w całości można wyjąć i wyprać aby utrzymać kask w czystości.

Kask Just1 J34 Pro Tour w kolorowych malowaniach przypadnie do gustu podróżnikom dosiadającym wielolitrażowe maszyny, dla których zjazd z asfaltu rozpoczyna kolejną przygodę. W tego typu kaskach ważną rolę odgrywa także blenda przeciwsłoneczna oraz możliwość zastosowania Pinlocka dlatego w J34 nie mogło ich zabraknąć. Bezpieczeństwo gwarantuje europejska homologacja ECE 22-05. Kask adventure sprawdzi się w każdych warunkach podczas dalekich podróży, miejskich wypraw do sklepu i zabaw na off-roadzie.

Sugerowana cena: 649 zł

Więcej informacji na stronie importera: www.morettiparts.pl